Dobrovoľná civilná ochrana úprimne ďakuje Veľvyslanectvu Ukrajiny v SR za rozprávky pre ukrajinské deti, vytlačené v ukrajinčine a slovenčine v rámci projektu Tales of EUkraine. Tieto knihy putovali do zariadení ubytovania pre rodiny s deťmi v Bratislave kde pôsobia členovia DCO.

Cieľom projektu #TEUk je tlačiť a distribuovať dvojjazyčné vydania detských kníh ukrajinským deťom vysídleným vo viacerých európskych krajinách, garantom projektu je Federation of European Publishers a Український інститут книги.

 

 

Malí návštevníci Ukraine-Slovakia SOS / SME SPOLU úprimne ďakujú Veľvyslanectvu Ukrajiny v SR za žiarivé rozprávky, ktoré s láskou vydal v ukrajinskom aj slovenskom jazyku projekt Tales of EUkraine. SME SPOLU – občianske združenie Ukrajincov na Slovensku založené v roku 2015 v Bratislave. Ukraine – Slovakia SOS je charitatívna organizácia založená na Ukrajine v roku 2015 za účelom odovzdania humanitárnej pomoci, ktorú nazberali SME SPOLU na Slovensku.

Cieľom projektu #TEUk je tlačiť a distribuovať dvojjazyčné vydania detských kníh ukrajinským deťom vysídleným vo viacerých európskych krajinách,
garantom projektu je Federation of European Publishers a Український інститут книги.